... ZDOBYŁA II MIEJSCE W KONKURSIE ...
Brygida Stępniak z klasy pierwszej zdobyła II miejsce w konkursie
organizowanym przez Miasto Gniezno na miejską kartkę świąteczną.
Brygidka narysowała koronę, na tle której przedstawiła trzy sceny rozgrywające się w różnym czasie.
Pierwsza scena ukazała Świętą Rodzinę w stajence i Pana Jezusa trzymającego koronę,
druga przedstawiła koronację Bolesława Chrobrego na króla Polski,
a ostatnia zimowy widok od strony rynku na katedrę i świątecznie przystrojone choinki.
