... ZDOBYŁA II MIEJSCE W KONKURSIE ...

Utworzono dnia 24.11.2025

Brygida Stępniak z klasy pierwszej zdobyła II miejsce w konkursie

organizowanym przez Miasto Gniezno na miejską kartkę świąteczną.

Brygidka narysowała koronę, na tle której przedstawiła trzy sceny rozgrywające się w różnym czasie.

Pierwsza scena ukazała Świętą Rodzinę w stajence i Pana Jezusa trzymającego koronę,

druga przedstawiła koronację Bolesława Chrobrego na króla Polski,

a ostatnia zimowy widok od strony rynku na katedrę i świątecznie przystrojone choinki.

Gratulujemy serdecznie!

ZAŁĄCZNIKI