"...WAŻNE SĄ TEŻ RELACJE ..."

Utworzono dnia 30.06.2025

Z radością zakończyliśmy rok szkolny wspólną dyskoteką,

która była okazją do podsumowania całorocznej pracy w atmosferze zabawy i radości.

Uczniowie bawili się przy muzyce, tańcząc i spędzając czas z koleżankami i kolegami w swobodnej,

przyjaznej atmosferze.

Takie chwile budują wspólnotę naszej szkolnej rodziny i przypominają,

że oprócz nauki ważne są też relacje, uśmiech i wspólne przeżywanie radosnych momentów.

Dziękujemy wszystkim za obecność – niech te piękne wspomnienia towarzyszą Wam przez całe wakacje!

ZOBACZ  ZDJĘCIA