"...WAŻNE SĄ TEŻ RELACJE ..."
Z radością zakończyliśmy rok szkolny wspólną dyskoteką,
która była okazją do podsumowania całorocznej pracy w atmosferze zabawy i radości.
Uczniowie bawili się przy muzyce, tańcząc i spędzając czas z koleżankami i kolegami w swobodnej,
przyjaznej atmosferze.
Takie chwile budują wspólnotę naszej szkolnej rodziny i przypominają,
że oprócz nauki ważne są też relacje, uśmiech i wspólne przeżywanie radosnych momentów.
Dziękujemy wszystkim za obecność – niech te piękne wspomnienia towarzyszą Wam przez całe wakacje!
