TORBA Z KRÓLEM
17 maja klasa 4 uczestniczyła w kreatywnych warsztatach pt. „Torba z królem”,
zorganizowanych przez Zabawę i Programowanie. Zajęcia odbywały się w Domu Sąsiedzkim „Pod Sówką”.
Podczas warsztatów dzieci tworzyły spersonalizowane eko torby z motywem Bolesława Chrobrego.
Uczniowie z entuzjazmem przystąpili do projektowania i malowania,
wykorzystując swoją wyobraźnię oraz różnorodne techniki plastyczne.
Na torbach pojawiły się królewskie korony, miecze, orły i inne ciekawe motywy.
Zajęcia przebiegały w twórczej i radosnej atmosferze.
Każde dziecko wróciło z własnoręcznie ozdobioną torbą i szerokim uśmiechem na twarzy.
