TORBA Z KRÓLEM

Utworzono dnia 26.06.2025

17 maja klasa 4 uczestniczyła w kreatywnych warsztatach pt. „Torba z królem”,

zorganizowanych przez Zabawę i Programowanie. Zajęcia odbywały się  w Domu Sąsiedzkim „Pod Sówką”.

Podczas warsztatów dzieci tworzyły spersonalizowane eko torby z motywem Bolesława Chrobrego.

Uczniowie z entuzjazmem przystąpili do projektowania i malowania,

wykorzystując swoją wyobraźnię oraz różnorodne techniki plastyczne. 

Na torbach pojawiły się królewskie korony, miecze, orły i inne ciekawe motywy.

Zajęcia przebiegały w twórczej i radosnej atmosferze.

Każde dziecko wróciło z własnoręcznie ozdobioną torbą i szerokim uśmiechem na twarzy. 

ZOBACZ  ZDJĘCIA