ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK SZKOLNY.

Utworzono dnia 05.09.2025

 

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2025/2026 w Katolickiej Szkole Podstawowej „Rodzice-Dzieciom”.

Uroczystość miała miejsce 1 września i tradycyjnie rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele bł. Michała Kozala.

Wspólna modlitwa zgromadziła całą społeczność szkolną.

Rozpoczęcie roku szkolnego to zawsze moment pełen emocji – nadziei, ciekawości i nowych wyzwań. 

Życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom błogosławionego roku szkolnego.

ZAŁĄCZNIKI