ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK SZKOLNY.
Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2025/2026 w Katolickiej Szkole Podstawowej „Rodzice-Dzieciom”.
Uroczystość miała miejsce 1 września i tradycyjnie rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele bł. Michała Kozala.
Wspólna modlitwa zgromadziła całą społeczność szkolną.
Rozpoczęcie roku szkolnego to zawsze moment pełen emocji – nadziei, ciekawości i nowych wyzwań.
Życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom błogosławionego roku szkolnego.
