OSTATNI TYDZIEŃ W SZKOLE
24 czerwca 2025 uczniowie klas starszych naszej szkoły spotkali się na boisku szkolnym,
aby walczyć o Puchar Dyrektora. Uczniowie mogli zmierzyć się w konkurencjach drużynowych
i indywidualnych między innymi: zawody z użyciem piłeczki hokejowej, siatkówka czy piłka nożna.
Wszystkie konkurencje spotkały się z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem uczniów.
W dniu 25 czerwca 2025 uczniowie klas IV- VIII ,w ramach dnia z wychowawcą, spędzili wspólnie czas,
aby podsumować i powspominać mijający rok szkolny. Uczniowie klas starszych udali się na lody i pizze na nasz gnieźnieński rynek.
Natomiast młodsi mieli okazję obejrzeć wystawę dotyczącą instrumentów klawiszowych w Starym Ratuszu oraz zagrali w grę podchody:)
Wszyscy radośnie spędzili ten czas.
26 czerwca 2025 odwiedziliśmy Miejski Stadion Żużlowy w Gnieźnie.
Uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak wygląda obiekt od wewnątrz: tor, trybuny, sala pucharów, a także porozmawiać z jednym z żużlowców.
Najciekawszym elementem dla uczniów była możliwość zobaczenia z bliska motocykla żużlowego.
