... MIASTO NAD BRDĄ...

Utworzono dnia 26.06.2025
Dnia 24 czerwca uczniowie klas młodszych wyruszyli zwiedzać Polskę.
Tym razem celem wyprawy była Bydgoszcz, miasto nad Brdą. Na początku wizyta w Młynach Rothera.
Dzieciom bardzo się tam podobało. Najpierw kreatywnie spędziły czas w Strefie Odkrywania Wyobraźni
i Aktywności oraz zrobiły bączka, którym bawiły się na różne sposoby przez półtorej godziny.
Następnie wjazd przeszkloną windą na punkt widokowy,
z którego rozciągał się widok na Wyspę Młyńską, a także dalsze części miasta.
Obiad w restauracji nad Brdą był nie tylko chwilą wzmocnienia sił i zastosowania w praktyce zasad savoir-vivre'u,
ale też okazją do podziwiania gry w koszykówkę na wodzie przez uczniów szkółki kajakarskiej.
Później czas na lody, pamiątki, zakup mydełek w Muzeum Mydła i Historii Brudu albo pyszności w Karmelowej Krainie.
To był udany wyjazd. Piękna pogoda, sympatyczne towarzystwo oraz kreatywnie
i radośnie spędzony czas na zakończenie całego roku pracy :)