... EGZAMIN TEN ZAMYKA ...
W dniach 11–13 maja 2026 r. uczniowie klas ósmych Katolickiej Szkoły Podstawowej „Rodzice–Dzieciom” w Gnieźnie
przystąpili do egzaminu ósmoklasisty. Kolejno odbyły się egzaminy z języka polskiego, matematyki
oraz języka obcego nowożytnego. Egzamin ten zamyka ważny etap edukacyjny i porządkuje dotychczasową pracę uczniów.
To także moment, który dla wielu uczniów jest początkiem nowego etapu.
