"... BYŁ TO CZAS NAUKI I WIELU WYZWAŃ ..."
Z radością i wdzięcznością żegnamy rok szkolny 2024/2025.
Był to czas nauki i wielu wyzwań, które podejmowaliśmy z wiarą i nadzieją.
Dziękujemy wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom i Pracownikom szkoły za zaangażowanie,
cierpliwość i serce włożone w każdy dzień wspólnej pracy.
Szczególne podziękowania kierujemy do naszych absolwentów – życzymy Wam,
byście zawsze kroczyli drogą prawdy, dobra i pękna.
Niech wakacje będą czasem odpoczynku, umocnienia więzi rodzinnych i pogłębiania relacji z Bogiem.
