"... BYŁ TO CZAS NAUKI I WIELU WYZWAŃ ..."

Utworzono dnia 30.06.2025

Z radością i wdzięcznością żegnamy rok szkolny 2024/2025.

Był to czas nauki i wielu wyzwań, które podejmowaliśmy z wiarą i nadzieją.

Dziękujemy wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom i Pracownikom szkoły za zaangażowanie,

cierpliwość i serce włożone w każdy dzień wspólnej pracy.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych absolwentów – życzymy Wam,

byście zawsze kroczyli drogą prawdy, dobra i pękna.

Niech wakacje będą czasem odpoczynku, umocnienia więzi rodzinnych i pogłębiania relacji z Bogiem.

ZOBACZ  ZDJĘCIA