BOHATEROM NA WSCHODZIE - PAMIĘTAMY O WAS!
Nasza szkoła z zaangażowaniem wzięła udział kolejny raz w akcji „Bohaterom na Wschodzie”!
Dzięki wspólnym wysiłkom całej społeczności szkolnej udało się zebrać dla naszych rodaków na Kresach,
artykuły spożywcze: herbatę, cukier, mąkę, konserwy, słodycze.
Każda paczka to symbol naszej pamięci i wdzięczności.
Paczki z darami dotrą jeszcze przed świętami do osób,
które żyją w trudnych warunkach. Uczniowie i nauczyciele razem pokazali,
jak ważne jest, by pamiętać o naszych rodakach na Wschodzie.
