... BAL KARNAWAŁOWY W RYTMIE ...
W środę 28.01 odbyła się w naszej szkole bal karnawałowy w rytmie polskich przebojów.
Każda klasa zaprezentowała układ taneczny do wybranego utworu.
Wszyscy doskonale się bawili – było wesoło i tanecznie, a dzięki wspaniałej oprawie muzycznej,
którą zapewnił Nam Pan Karol, zabawa była jeszcze lepsza!!!
Punkt kulminacyjny zabawy stanowił występ naszych szkolnych młodszych tancerzy,
którzy zaprezentowali Nam podstawowe kroki samby i czaczy.
Miano najlepszych tancerzy otrzymała klasa 7a oraz 8, natomiast pozostałe choreografie zostały wyróżnione:)
Uczestnicy spotkania rozstali się w wyśmienitych humorach z nadzieją ponownego spotkania, w taki wspaniałym gronie.
