... BAL KARNAWAŁOWY W RYTMIE ...

Utworzono dnia 29.01.2026

W środę 28.01 odbyła się w naszej szkole bal karnawałowy w rytmie polskich przebojów.

Każda klasa zaprezentowała układ taneczny do wybranego utworu.

Wszyscy doskonale się bawili – było wesoło i tanecznie, a dzięki wspaniałej oprawie muzycznej,

którą zapewnił Nam Pan Karol, zabawa była jeszcze lepsza!!! 

Punkt kulminacyjny zabawy stanowił występ naszych szkolnych młodszych tancerzy,

którzy zaprezentowali Nam podstawowe kroki samby i czaczy.

Miano najlepszych tancerzy otrzymała klasa 7a oraz 8, natomiast pozostałe choreografie zostały wyróżnione:)

Uczestnicy spotkania rozstali się w wyśmienitych humorach z nadzieją ponownego spotkania, w taki wspaniałym gronie.  

Z niecierpliwością czekamy na kolejną dyskotekę!