ZAJĘLIŚMY DRUGIE MIEJSCE.

Utworzono dnia 20.03.2018

XLVI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej  Turystyczno-Krajoznawczy PTTK

Finał Powiatowy – „Gniezno 2018”

15.03.2018

Organizatorem Turnieju był Oddział PTTK Ziemi Gnieźnieńskiej w Gnieźnie i Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Gnieźnie.

W Turnieju startowały 3-osobowe drużyny rywalizujące w trzech grupach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

W kategorii szkół podstawowych drużyna naszej szkoły w składzie: Kajetan Majewski, Franciszek Matysiak i Krzysztof Zaporowski zajęła drugie miejsce.

W klasyfikacji indywidualnej nasi uczniowie zajęli czołowe lokaty. W kategorii szkół podstawowych zwyciężył Kajetan Majewski, natomiast w kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężył Karol Dominiczak, drugie miejsce zajął Maksym Krzemiński a na trzecim miejscu znalazł się Antoni Kamiński.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom a gimnazjalistom życzymy powodzenia w finale wojewódzkim.

Uczniów przygotowała Ewa Bosacka.