WIOSENNY POKAZ TALENTÓW

Utworzono dnia 12.04.2018

Wiosna to najbardziej oczekiwana pora roku. Srogie mrozy i opady śniegu wreszcie odchodzą w zapomnienie, a cała przyroda budzi się do życia21 marca,  czyli pierwszego dnia kalendarzowej wiosny, jak zwyczaj nakazuje, dzieci z naszej szkoły na wesoło żegnały zimę i witały wiosnę. Z tej okazji uczniowie klas I - III przygotowali " Wiosenny Pokaz Talentów".

To był niesamowity, nietuzinkowy dzień, działo się naprawdę wiele. Każda klasa zaangażowała się w pełni, aby zaprezentować swoje talenty.

Dzieci w radosnych nastrojach przedstawiały swoje umiejętności sportowe, muzyczne, plastyczne czy manualne.

Poszczególne klasy zaśpiewały przygotowaną przez siebie piosenkę o wiośnie.

Odbyło się też podsumowanie szkolnego konkursu recytatorskiego o tematyce wiosennej i nagrodzenie zwycięzców.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspaniałą zabawę.