NIEZAPOMINAJKI

Utworzono dnia 30.05.2018

26 kwietnia w auli Szkoły – Pomnika odbyła się nasza szkolna uroczystość – „Niezapominajki”.

Organizowana jest cyklicznie, co roku i stanowi alternatywę dla spopularyzowanych imprez typu „Walentynki”, Dzień Kobiet, Dzień Chłopca.

Była więc okazja do zaprezentowania programu, w którym wystąpili uczniowie różnych klas, a całość prowadziła przewodnicząca SU Daria Siuda.

Przedstawiono m.in. układy taneczne (walc, maski) wykonane przez gimnazjalistów, taniec ludowy (kl. 3 szkoły podstawowej)

i taniec z szarfami, grę na instrumentach, popis wokalny chóru, inscenizację „Dziewczynki z zapałkami” w języku angielskim (kl. 7).

Na koniec uczniowie wymienili się prezentami, które mogli wykonać zgodnie z wiedzą na temat zainteresowań obdarowanych.