KOSMICZNA PODRÓŻ Z RODZINĄ

Utworzono dnia 19.06.2023

Dzień 13 czerwca br. był wyjątkowy dla klasy 1.  W godzinach popołudniowych dzieci z klasy I zaprezentowały przedstawienie z okazji Dnia Rodziny pt.” Kosmiczna podróż z rodziną”, na które zaprosiły  swoje rodziny – mamy, tatusiów, babcie, dziadków, rodzeństwo i wszystkich tych, których kochają.

Zaprezentowały program artystyczny, który wzbogacił naszą wiedzę na temat Kosmosu i Układu Słonecznego.  W kosmicznej scenerii przy piosenkach, wierszach i  rymowankach  wybrzmiała bardzo ważna prawda, że:
„Rodzina, to jest siła,
co wzmacnia każdego!
W rodzinie każdy sobie pomaga ,
zwłaszcza, jeżeli dzieje się coś złego.
Rodzina to jest siła
wie o tym każdy z nas
Rodzina to jest siła
to moc, co drzemie w nas.
Rodzina to my -  to mama, tata, siostra, brat, babcia i dziadek, ciocie i wujkowie.. - to jest nasz cały wspaniały świat.
Z rodziną  niczego się nie boję, z rodziną mogę wiele,
spędzam szczęśliwe dni, bo to moi prawdziwi przyjaciele.
Spotkanie odbyło się  w bardzo przyjaznej, rodzinnej atmosferze – dzieci były zachwycone, że tak wielu członków ich rodzin przybyło, aby spędzić z nimi ten wspólny czas. Dały z siebie wszystko, tańcząc i śpiewając ze wszystkich sił i jak najpiękniej potrafią , a rodzice byli dumni, że mają tak wspaniałe, utalentowane pociechy.  Po przedstawieniu wszyscy zostali zaproszeni na rodzinny festyn szkolny dla klas I – III.